FastTicket - INTERBUS
Nástupná zastávka
Výstupná zastávka
Odchod tam
Typ lístka
Odchod späť
Tarifa
Mena
Cena
Meno
Priezvisko
Dátum narodenia
Telefón
Emailová adresa
Číslo dokladu
Konečná suma stiahnutá z Vášho účtu závisí od výmenného kurzu vašej banky v čase zaúčtovania platby. INTERBUS si k cene lístka nepripočítava žiadne poplatky za transakcie pri platobnom prevode.

Informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávkového formulára, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Informácia pre držiteľa karty: Platbu môžete uskutočniť kartou prostredníctvom sluzby Card Pay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky). Môžete zaplatiť kartami VISA, MASTERCARD, Diners Club. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Prvým krokom je vyplnenie objednávkového formulára, kde uvediete svoje osobné údaje. Následne po kliknuti na tlačítko Predať budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje o karte (číslo karty, CV kód a expiráciu) a potvrdíte sumu. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii platby.

MasterCard® Maestro® VISA VISA Electron DinersClub cardPay